Contact

Van Heeckerenlaan 2
7742 AB Coevorden
t 0524-593800, tijdens avondactiviteiten 0524-593865
f 0524-518602

Postadres:
Postbus 240
7740 AE Coevorden

Centraal Management Team

Directeur onderwijsorganisatie: B.H.A. Karstenberg (b.karstenberg@sgdnv.nl)
Directeur bedrijfsvoering: W. Berends (w.berends@sgdnv.nl)
Directeur onderwijsontwikkeling: mw. C. Raat (c.raat@sgdnv.nl)


Afdelingsdirecteuren

Afdelingsdirecteur praktijkonderwijs, beroepsgerichte leerwegen, mavo: N. Struikman (n.struikman@sgdnv.nl)
Afdelingsdirecteur havo: drs. G.W. Sulimma (g.sulimma@sgdnv.nl)
Afdelingsdirecteur vwo: J. de Haan (j.dhaan@sgdnv.nl
Afdelingsdirecteur locatie Hardenberg:  E. Lippold (e.lippold@sgdnv.nl)