Management

Centraal Management Team
Directeur onderwijsorganisatie: B.H.A. Karstenberg (b.karstenberg@sgdnv.nl)
Directeur bedrijfsvoering: W. Berends (w.berends@sgdnv.nl)
Directeur onderwijsontwikkeling: mw. C. Raat (c.raat@sgdnv.nl)

Afdelingsdirecteuren
Afdelingsdirecteur beroepsgerichte leerwegen en mavo: N. Struikman (n.struikman@sgdnv.nl)
Afdelingsdirecteur havo: mw. drs. G.W. Sulimma (g.sulimma@sgdnv.nl)
Afdelingsdirecteur vwo: J. de Haan (j.dhaan@sgdnv.nl)

Afdelingsdirecteur Hardenberg 
Afdelingsdirecteur: E. Lippold (e.lippold@sgdnv.nl)

Teamleider Praktijk Onderwijs 
Teamleider: mw. D. Bults (d.bults@sgdnv.nl)